Zdraví a duchovní příčiny nemocí

Každá nemoc přichází s oslabením imunity těla. Co nemůžeme? Péče o tělo souvisí se sebeláskou a sebeuvědoměním a také péčí o naší psychiku. V případě, že se nám nedaří, zapomínáme na to nejdůležitější, co v životě máme - sebe. Někdy stačí jen kousek poodstoupit od daného problému, posečkat.

Otázka maminek: "A co naše děti"? - Tak právě proto, potřebují nás a zároveň se od nás mimosmyslově učí. Dělejme věci tak, aby jsme je mohli mít rádi, nezapomínali na sebe a žili v rovnováze s okolím. Jak poznáme, 
že jdeme správnou cestou? Jsme šťastní a zdraví, ale i úhel pohledu na svět je třeba někdy pozměnit. 

Nemoci souvisí se zablokováním energických center těla a mají tendenci se demonstrovat v místech, které přímo vyjadřují příčinu nemoci. V základu lze použít i "selský rozum". Nemůžete dýchat - co/kdo Vás dusí? Bolí Vás záda - co jste na sebe naložili a nemůžete unést? Postižení ženských nebo mužských orgánů - jak jste na tom s Láskou a sexualitou? Co nám naznačuje obezita, alkoholismus, workoholismus........? 

Vřele doporučuji knihu L. Hay - Miluj svůj život a její afirmace, je však třeba pochopit a procítit, ne pouze odříkávat. 

Pozitivní myšlení funguje pouze s pochopením situací a s postupným osvobozováním se, nelpěním a je velmi důležité. Nemůžeme dojet do cíle, když nevíme, kam směřujeme.
 

 


TOPlist